KAPSELKOHVIMASIN JA SELLE VÕLUD

KAPSELKOHVIMASIN JA SELLE VÕLUD

Kapselkohvimasinad on üha enam populaarsust koguma hakanud nende mugavuse tõttu. Olles kohvisõber ning nautides häid kohvejooke, võib kapselmasinast saada parim sõber. Kohvimasinad, mis vajavad kapsleid ei ole tavaliselt kallid ning samuti on nad kerged ning väiksed, mistõttu saab neid köögis mugavalt ringi liigutada. Järgnevalt vaatame me kapselkohvimasinaid lähemalt.

Kohvimasina töö
Kapselkohvimasinad on väga mugavad ning kiired masinad. Kasutades vaid kapselkohvimasinat, ei pea kodus olema lahtist kohvi, mis võib laiali minna. Samuti ei ole vaja koguda erinevaid kohvisiirupeid ning piima kuna üks kapsel sisaldab juba kõike.

Võrreldes kapselkohvi hinda ning väljast kohvi ostmise hinda, siis kodus oma masinaga saab kiiremini ning odavamalt enda lemmikjoogi kätte.

Kapselkohvimasinad töötavad sarnaselt espressomasinaga ehk kapsli sisse on surutud täpselt õige kogus kohvi, millest masin surub vee läbi otse tassi. Kuna kapslid on õhukindlalt suletud, siis iga kapsel sisaldab endas värsket ning aromaatset kohvi. Lisaks on võimalik soetada erinevaid kohvijooke nagu espresso, kakao, capppucino jms.

Kohvimasinate erinevused ning hooldus
Kuna kapselkohvimasinad ei ole universaalsed tuleb enne kohvimasina ostmist lähemalt tutvuda erinevate brändidega ning nende jookidega, mida see firma pakub. Iga kohvimasin on lojaalne enda firmale, ehk Paulig, Nescafe ning näiteks lavazza kohvikapslid töötavad vaid iseenda kohvimasinas. Selle tõttu tuleb kohvimasinat valides suurt tähelepanu panna just enda kohvimaitsele ning firmadele mille kohvijoogid teile isiklikult meeldivad.

Kohvimasinatele peale vaadates, on turule jõudnud erineva stiiliga masinaid, mis on veel ka erinevates värvides – jõululikult punaseid, musti või ka lihtsaid ning valgeid. Lisaks on kohvimasinatel erineva suurusega vee mahutid – 0,8 liitrit või näiteks 0,6 liitrit. Samuti on masinaid, millel on sisseehitatud ekraan.
Kuna kapselkohvimasinad on espressomasinatest kordades väiksemad, on neid mugav hooldada ning samuti sobivad nad väiksematesse köökidesse. Samas, on nad nagu tavalised kohvimasinad, mistõttu tuleb nende eest hoolt kanda. Kohvi tehes tuleb jälgida, et masinas oleks vett, samuti tuleb veenõud ning masinat seespoolt aegajalt pesta kuna pika aja peale tekib vee tõttu torudesse katlakivi mis ummistab masinat.

Kohvimasina puhastamiseks on olemas spetsiaalseid vahendeid ning lisasid kuid samuti on väga mugav kasutada söögiäädikat, mis lahustab katlakivi kiiresti ning odavalt.

Kokkuvõttes on kiire elutempo tõttu kapselkohvimasinad väga mugavad masinad, mis teevad väga häid ning värskeid kohvijooke. Kuna aga kohvikapslid on väga erinevate suurustega, siis sobituvad kapselmasinaga vaid ühe firma kapslid mistõttu tuleb enne masina soetamist üle vaadata ning võimaluse korral ära proovida kohvijoogid mida antud firma pakub. Kapselkohvimasinad ideaalsed kõikidele kohviarmastajatele ning nautijatele. Erinevaid masinaid saab lähemalt vaadata meie e-poest!


Sa lisasid just toote ostukorvi:

Liitu uudiskirjaga ja saa 4% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 4% allahindlust oma esimeselt ostult!