KOHVIMASINAD LUKSUSLIKEKS HOMMIKUTEKS, MILLINE SOBIKS JUST SULLE?

KOHVIMASINAD LUKSUSLIKEKS HOMMIKUTEKS, MILLINE SOBIKS JUST SULLE?

Milline on see kõige õigem ja parem kohvi tegemiseks mõeldud masin – on ilmselt küsimus, mis on käinud läbi Meie kõigi peadest. Traditsioon juua kohvi on pärit kaugest ajaloost ning väga paljud inimesed võtavad seda, kui igapäevast harjumust. On ka inimesi, kes ei suuda näiteks tavapäraselt ja effektiivselt tööd teha, enne kui on joonud ära tassi kohvi. Kohvimasinad on joogi valmistamisel meile suureks abiks ning ilma nendeta tunduks igapäevane elu peaaegu võimatu. Masinate valik on väga lai ning proovime välja tuua erinevused, et igaüks saaks endale sobiva valida meie e-poest.

  • Kapselkohvimasinad – Tegemist on väga kompaktse ning mugava tootega, mis mahub ära ka kõige kitsamasse või väiksemasse kööki. Kohvi tegemine on küllaltki lihtne ning hakkama saab igaüks. Joogi valmistamiseks tuleb kohvikapsel panna masinasse ning oodata kuni masina abiga kuum vesi jookseb läbi kapsli ning kohvi ongi valmis. Selle masina eeliseks on varasemalt nimetatud kompaktsus, kuid osadele inimestele ei maitse kapslikohv. Põhjuseid võib olla mitmeid, kuid ilmselt on peamine see, et kapselkohvi masinates on kasutusel varem jahvatatud kohvioad ning kohvi kogemus ei ole nii aromaatne, kui värskelt jahvatatud ubade puhul. Endale sobiliku kapselkohvimasina leiad lihtsasti meie e-poest. Ei tasu unustada, et sellise kohvi valmistamise viisiga säästate te aega ning soovi korral on masin ka piisavalt väike, et see endaga kaasa võtta, kuhu iganes olete minemas ning ei usalda kohaliku kohvi – või kahtlete üldse, kas on võimalik kohvi juua, kuid hommikuid ilma mööda ei suuda saata.
  • Kohvimasinad – Kõige klassikalisem ning üks esimesi tänapäevaseid kohvi valmistamiseks mõeldud masinaid. Kohvi valmistamiseks on vaja vett ja jahvatatud kohviube – kohvipuru tuleb asetada filtrisse, ning jääb üle vaid oodata mõned minutid, et kohvi kannu tilguks. Antud masin sobib ka nõudlikule kohvisõbrale, kuna jahvatatud kohvide valik on meeletult suur, siis leiab igaüks endale just selle kõige sordi ning saab nautida hommikut värske kohviga. Soovi korral leiate enda koju meie e-poest sobiva toote. Klassikalise kohvimasina eeliseks on küllaltki soodne hind ning pikaajaline vastupidavus – kuna liikuvad osad praktilised puuduvad, ning süsteem on väga lihtne.
  • Espressomasin – Kui oled tõeline kohviaustaja, siis on sinu koju kindlasti vaja espressomasinat, millegi saad kohviubadest masina abil jahvatada värske kohvipuru, millest valmib kohv. Võrreldes teiste masinatega on kindlasti tegemist parimat tüüpi masinaga. Meie käest on võimalik endale soetada Philips EP5331/10 LatteGo , mis muudab teie tavapärase hommikuse kohvi luksuslikuks aroomi- ja maitseelamuseks. Espressomasinaga võid kindel olla, et valmistatud kohv on värske ning kvaliteetne. Kindlasti ei tohi ennast lasta ninapidi vedada ega eksitada espressomasina nimest – vahel on inimeste seas levimas vale arvamus, nagu espressomasinaga saaks teha, vaid espressot. Tegelikult on espressomasinaga võimalik teha väga erinevat tüüpi kohvijooke, kuid see sõltub juba täpsemalt masinast ning selle võimekusest.

Kohvimasinad on lahutamatu osa meie igapäeva elust kodus ja kontoris. Ilmselt oleme me kõik puutunud kokku kohvi joomisega või viibinud seltskonnas, kus seda tehakse. Tegemist on maailma ühe kõige vanema ajaveetmise viisiga ning kuulduste järgi on selle järgi nime saanud ka KOHVikud, kus inimesed saavad koos viibida, üksteise seltskonda nautida ning kohvi juua. Kui oled praeguseks hetkeks aru saanud, et ka sinu kööki peaks kuuluma mõni eelpool mainitud kohvimasin, siis leiad endale sobiliku kindlasti e-poest.


Sa lisasid just toote ostukorvi:

Liitu uudiskirjaga ja saa 4% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 4% allahindlust oma esimeselt ostult!